POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Aktualności

Nie przegap naszych najnowszych
wiadomości i wydarzeń!

II edycja Ogólnopolskiego Programu Letnich Metamorfoz

Druga Edycja Letnich Metamorfoz Mój Dietetyk
Zgłoś się do II edycji Ogólnopolskiego Programu Letnich Metamorfoz! Od dnia dzisiejszego rozpoczynamy zbieranie zgłoszeń do naszej drugiej edycji. Pierwsza cieszyła się dużym zainteresowaniem. W szesnastu polskich miastach Panie rywalizowały o dostanie się do finałowej trójki, a co za tym idzie do głównego finału, który zorganizowaliśmy w Sopocie. Szczęśliwcami okazały się p. Małgorzata, p. Ania i p. Agnieszka! Podczas pierwszego dnia finału uczestniczki miały okazję się lepiej poznać. Drugi dzień stał pod znakiem Wielkiej Metamorfozy. Panie od samego rana przechodziły kolejne etapy – zaczęliśmy od makijażu, następnie nowa fryzura, a na koniec profesjonalna sesja zdjęciowa, która uwieczniła całkowitą przemianę, rozpoczętą 10- tygodniową kuracją żywieniową pod opieką naszych dietetyków. Laureatką okazała się p. Małgorzata Mazurkiewicz z Piastowa! Teraz Ty masz okazję wygrać nową, szczęśliwszą wersję siebie!

LATO SPRZYJA ZMIANOM
ODWAŻ SIĘ I WEŹ UDZIAŁ W BEZPŁATNYM PROGRAMIE LETNICH METAMORFOZ

 • jeśli Twoim problemem jest nadwaga,
 • marzysz, by w końcu zmienić swoją sylwetkę,
 • chcesz nauczyć się żyć i jeść zdrowo,
 • chcesz poczuć się pięknie we własnej skórze,
zgłoś się do Programu Letnich Metamorfoz Mój Dietetyk i wygraj nową, szczęśliwszą wersję siebie!

Do wygrania:*
 • 10- tygodniowa, indywidualna kuracja żywieniowa przeprowadzona pod okiem dietetyka

Dodatkowo dla osób z najlepszymi wynikami:
 • 3- dniowy pobyt w luksusowej klinice Columna Medica
 • Stylizacja i profesjonalna sesja zdjęciowa po Metamorfozie
 • Atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Columna Medica

Łączna pula nagród: 30.000 zł!


Metamorfozy odbędą się w 21 miastach:
Bydgoszcz, Chełmno, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Łódź, Lublin, Olsztyn, Puławy, Poznań, Radom, Rzeszów, Rumia, Słupsk, Szczytno, Tczew, Toruń, Warszawa, Wrocław, Wronki.

Zgłoszenia:
Zgłoszenia należy wysłać na adres metamorfozy@mojdietetyk.pl do 09.07.2017, w tytule wpisując: METAMORFOZA + MIASTO

Prawidłowo wysłanie zgłoszenie powinno zawierać:
 • imię i nazwisko,
 • wiek uczestnika,
 • miejsce zamieszkania i numer telefonu
 • aktualną masę ciała i wzrost
 • opis dlaczego Uczestnik chce wziąć udział w Programie Metamorfoz i co jest jego motywacją 2-3 aktualne zdjęcia przedstawiające całą sylwetkę
Każde zgłoszenie wygrywa! Jeżeli nie uda Ci się zakwalifikować do programu metamorfoz otrzymasz od nas rabat 50% na kurację dietetyczną!

Dlaczego jeszcze warto zgłosić się do naszego programu? Zobacz co mówi laureatka pierwszej edycji, p. Małgorzata Mazurkiewicz:

Czy było warto? Oczywiście! Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości :) Gdybym miała podjąć tę decyzję raz jeszcze byłaby dokładnie taka sama. Na początku kuracji dostałam zadanie – wypisać rzeczy, które zyskam/stracę przez udział w Metamorfozach. Rzecz jasna zysków było więcej niż potencjalnych strat, ale pojawiły się też pewne wątpliwości w związku ze „stratami”. Czy warto wywracać życie do góry nogami tylko po to żeby wpasować się w trend bycia fit? Czy warto wychylić się ze strefy komfortu i podjąć się reorganizacji życia? Czy warto poświęcić 2 godziny ulubionego filmu/książki dla 2 godzin gotowania i zlewu pełnego brudnych naczyń, skoro można zamówić pizzę? Jak pogodzić nową dietę z wyjściami ze znajomymi i starymi nawykami (piwo+pizza). Takich pytań mogłabym jeszcze wymieniać bez liku. Finalnie jednak wiem, że warto było podjąć ryzyko i rzucić się w nieznane, bo jest to jeden z mądrzejszych wyborów jakich dokonałam :)   Wyślij zgłoszenie!   Wysyłając zgłoszenie akceptujesz Regulamin.

 • Magda

  a w Elblągu nie będzie

  • MartaMarzec

   Pani Magdo, niestety w tym roku Elbląg nie bierze udziału w projekcie Letnich Metamorfoz.

Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę