POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Aktualności

Nie przegap naszych najnowszych
wiadomości i wydarzeń!

Nawiązanie współpracy z salonem Nowa Fala w Łodzi!

Nowa Fala-01
Mamy rewelacyjną wiadomość! Nawiązaliśmy współpracę z salonem Nowa Fala w Łodzi. Jeśli potrzebujesz zaufanego fryzjera, który podpowie Ci tajniki pielęgnacji włosów i skóry głowy oraz wykona wymarzoną fryzurę to warto odwiedzić to miejsce.

Jeśli chcesz poznać bliżej zespół salonu i szczegóły oferty zapraszamy na stronę internetową oraz profil FB.

Podczas naszej Noworocznej Metamorfozy Skin Clinic Med jest partnerem akcji oferując zwycięzcy: Spotkanie na początku metamorfozy z oceną stanu włosów, poradnictwo na temat pielęgnacji i dobór fryzury Finałowa metamorfoza fryzjerska.

Poznaj bliżej salon Nowa Fala!

Fryzjerstwo to nie praca – to powołanie. Nowa Fala szczyci się zespołem pasjonatów, którzy podpisują się pod powyższą dewizą. W naszym teamie znajdą też Państwo niecodzienne połączenie harmonijnej współpracy z kreatywnością silnych indywidualności. Każdy z nas ma za sobą inne zawodowe doświadczenia i wyspecjalizował się w innej dziedzinie fryzjerstwa.

Justyna Szczapińska jest prawdziwą mistrzynią koloryzacji i stylizacji. Monika potrafi upleść kunsztowny warkocz z włosów każdej długości. Justyna Ludwisiak opanowała do perfekcji gładkie okolicznościowe uczesania. Agnieszka preferuje uniesione upięcia, w których kreowaniu nie ma sobie równych. Cezary z fantazją tworzy awangardowe fryzury i doskonale modeluje włosy. Joanna zaś to czarodziejka, która zapewni Państwu wyjątkową chwilę relaksu umiejętnym masażem głowy. Różnorodność w zespole to nasz ogromny atut, który potrafimy w pełni wykorzystać. Uczymy się od siebie, inspirujemy wzajemnie pomysłami, uzupełniamy się w działaniu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić szeroki wachlarz Państwa oczekiwań.

Oprócz sprawnej, wychodzącej naprzeciw Państwa potrzebom obsługi, oferujemy jedyną w swoim rodzaju, domową atmosferę, w której z przyjemnością spędzą Państwo czas niezbędny do stworzenia pożądanej fryzury. W kameralnym, przytulnym wnętrzu naszego salonu możecie liczyć na aromatyczną kawę, słodki poczęstunek, interesującą dyskusję i dobry humor!
Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę