POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Aktualności

Nie przegap naszych najnowszych
wiadomości i wydarzeń!

Poznajcie dietetyka Macieja Pokarowskiego, nowego dietetyka w poradni w Lublinie!

MÓJ DIETETYK LUBLIN 1200628

Cześć! Jestem nowym dietetykiem w poradni w Lublinie! :)

Jestem absolwentem dietetyki na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Swoją pasję do dietetyki realizuję uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach i konferencjach, a zdobywanie wiedzy w tym zakresie sprawia mi ogromną radość.

Szczególnie pasjonuje mnie psychodietetyka i dietetyka sportowa. Często zapominamy o tym jak istotne w kontekście modyfikacji zachowań żywieniowych jest nasze nastawienie! W końcu wszystko zaczyna się w naszych głowach. Pomimo tego, że nie posiadam wykształcenia psychologicznego ten temat nie jest mi obcy. Nieustannie szkolę się w tematyce budowania relacji międzyludzkich i osiągania celów. Co do sportu to nie muszę chyba nikogo przekonywać jak wspaniały i dobroczynny wpływ ma na nasz organizm. Osobiście nie pogardzę żadną aktywnością fizyczną. Szczególnie upodobałem sobie treningi siłowe, jazdę na rowerze i… szachy. Tak! Szachy, w końcu trenuję tym samym umysł.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, więc jeśli chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, marzysz o osiągnięciu wymarzonej sylwetki, zmagasz się z balastem zbędnych kilogramów to zapraszam do gabinetu! Lubisz grać w szachy? Nie ma problemu, podczas konsultacji może uda się zagrać partyjkę.:)

Maciej Pokarowski

Maciej Pokarowski
dietetyk

Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę