POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Aktualności

Nie przegap naszych najnowszych
wiadomości i wydarzeń!

Przedłużamy czas trwania konkursu do 15 października!

logo2
Moi Drodzy,

Przedłużamy czas trwania konkursu do 15 października. Wszystkich zapominalskich zapraszamy do udziału. Do wygrania wspaniała Metamorfoza.

1. Mój Dietetyk Poznań (https://www.facebook.com/dietetykpoznan?ref=hl) zapewnia nawet 6 miesięczną kurację dietetyczną. Wspaniałe jadłospisy dostosowane do zapotrzebowania oraz gustów kulinarnych. Co 2 tygodnie spotkanie z Dietetykiem, który oceni postępy kuracji.

2. Salon Kosmetyczny Azyl (https://www.facebook.com/salonkosmetycznyazyl?fref=nf) zapewni podczas Metamorfozy zabiegi detoksykujaco-nawilżające ciała z masażami, masaże ciała, zabieg pielęgnacyjny twarzy i makijaż końcowy do sesji, a także konsultację kosmetologiczną z badaniem skóry i doradztwem w sprawach pielęgnacji.

3. Trener Personalny Mateusz Górnik (https://www.facebook.com/MateuszGornikTrenerPersonalny?fref=ts) zajmie się ułożeniem planu treningowego i kontrolą jego przestrzegania. Pokaże jak wykonywać poszczególne ćwiczenia i zawsze dopomoże dobrą radą.

4. Paulina Twardowska zajmię się uwiecznieniem efektów wspólnej pracy. Zapewni wspaniałą i piękną sesję zdjęciową po zakończeniu kuracji.

Naprawdę jest o co walczyć. Takie wspaniałe rzeczy w 100% za darmo!!! Jedyne co trzeba zrobić to wysłać swoje zgłoszenie (imię i nazwisko, wiek, zdjęcie i opis, dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać Metamorfozę). Na zgłoszenia czekamy do 15 października pod adresem barbarapaluch@mojdietetyk.pl lub na naszym FB https://www.facebook.com/dietetykpoznan?ref=hl

Piszcie bo naprawdę warto! Może to najwyższa pora aby w końcu zadbać o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie!!!Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę