POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Aktualności

Nie przegap naszych najnowszych
wiadomości i wydarzeń!

Siła kobiecości – Letnie Metamorfozy w Gdyni!

METAMORFOZY TŁO NA STRONE
Zapraszam Cię do działania, dzięki któremu poznasz swoje unikatowe potrzeby związane z odżywianiem i nauczysz się jak dbać o siebie i swoje ciało.

Każda z nas ma wiele talentów i mocnych stron, które pomogą Ci odkryć w sobie piękno ciała i ducha. Moc jest w Tobie.

Jeśli:
 • chcesz zrobić coś dla siebie
 • marzysz, by w końcu zmienić swoją sylwetkę i sposób w jaki się postrzegasz
 • chcesz nauczyć się żyć i odżywiać zdrowo
 • chcesz odkryć piękno swojego ciała
Zgłoś się do Programu Metamorfoz Mój Dietetyk i wygraj nową, szczęśliwszą wersję siebie!

Do wygrania:
 • 10-tygodniowa kuracja żywieniowo – motywacyjna pod okiem diet coacha poradni Mój Dietetyk z wywiadem żywieniowo-zdrowotnym i analizą składu ciała, do wykorzystania w poradni w Mój Dietetyk Gdynia.
Zgłoszenia:

Zgłoszenia należy wysłać wypełniając ankietę którą znajdą Państwo TUTAJ.

lub pisząc na adres gdynia@mojdietetyk.pl do 28.06.2018.2018 w tytule wpisując: „SIŁA KOBIECOSCI – METAMORFOZA”.

Prawidłowo wysłane zgłoszenie powinno zawierać:
 • imię i nazwisko
 • numer telefonu
 • wiek uczestnika
 • aktualną masę ciała i opis zdrowia
 • wzrost
 • opis dlaczego Uczestnik chce wziąć udział w Programie Metamorfoz i dlaczego właśnie On/Ona jej potrzebuje oraz cel jak pragnie osiągnąć
 • 2-3 aktualne zdjęcia przedstawiające całą sylwetkę.


Wysyłając zgłoszenie akceptujesz REGULAMIN.

Ogłoszenie wyników: 2.07.2018 r.

To Twoja szansa na wielką metamorfozę!

grafika na FB - METAMORFOZY

Dodatkowe bonusy dla uczestnika od wyjątkowych Kobiet z pasją

 • Aleksandry Labudda i Gabinetu kosmetologicznego Luxis
Luxis Gabinet Kosmetologii Estetycznej to nowoczesny, kameralny gabinet świadczący najwyższej jakości usługi w dziedzinie Kosmetologii, Podologii, Makijażu permanentnego i Medycyny estetycznej. W naszym gabinecie wychodzimy naprzeciw potrzebom Pań i Panów pragnących poczuć się doskonale we własnym ciele, wciąż poszerzając naszą ofertę o usługi, charakteryzujące się najwyższą skutecznością. Zapewniamy kompetencje, profesjonalizm oraz miłą i fachową obsługę. Wszystkie zabiegi wykonywane są najwyższej jakości produktami, oraz atestowanymi urządzeniami wiodących producentów przez wykwalifikowany personel. Lidia Konkel – właścicielka Studio BO. SO. Gdynia. Dyplomowany Nauczyciel Pilates, autorka Baletu dla dorosłych , certyfikowany instruktor Trilo Chi. Jest to kameralne Studio z indywidualnym podejściem do klienta. Grupowe zajęcia obejmują najwyżej sześciu uczestników . Dbam o dobre samopoczucie każdego klienta i staram się zadość uczynić oczekiwaniom . Prowadzę też treningi personalne na Reformerze – jedna z maszyn Josepha Pilatesa. Zachęcam do zajęć , które najbardziej przypadną do serca , bo wówczas trening daje podwójną korzyść, rzeźby naszą sylwetkę i czerpiemy z tego radość . Endorfiny mają bardzo duże znaczenie . Jeszcze słówko o Pilatesie – ta technika ćwiczeń zawiera w sobie wzmocnienie mięśni , mobilizuje stawy , rozciąga nasze ciało i cudownie nas dotlenia . Dotlenia, bo oddech nadaje rytm ćwiczeniu i pozwala wzmocnić głębokie mięśnie brzucha.

Bo.So body SoulNagrody dodatkowe:
 • Pozostałe osoby, które się zgłoszą, a nie zakwalifikują do Programu, otrzymają jednorazową zniżkę 50% na pierwszą konsultację oraz ułożenie menu na dwa tygodnie w poradni Mój Dietetyk Gdynia. Zniżka będzie możliwa do zrealizowania do 31.08.2018.
Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę