POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Aktualności

Nie przegap naszych najnowszych
wiadomości i wydarzeń!

Współpraca z Centrum Badań DNA

CBDNA Współpraca-01
Miło nam poinformować o nawiązaniu współpracy pomiędzy siecią poradni dietetycznych Mój Dietetyk a Centrum Badań DNA.

W ramach niniejszej współpracy zyskujemy partnera, który jest ekspertem w dziedzinie genetyki medycznej. Od teraz nasi dietetycy będą posiadali dodatkowe wsparcie, dzięki któremu jakość usług w poradni dietetycznej Mój Dietetyk będzie stała na jeszcze wyższym poziomie.

Wsparcie merytoryczne dotyczy dwóch stron. Nasz wyspecjalizowany zespół dietetyczny będzie wspierał Centrum Badań DNA, by Pacjenci laboratorium mogli skorzystać z kompleksowej opieki specjalistów ds. dietetyki.

W związku ze współpracą przygotowaliśmy również specjalny prezent dla Pacjentów Centrum Badań DNA.

Każdy Pacjent* w ramach usług CBDNA otrzyma zaproszenie na darmową konsultację w poradniach Mój Dietetyk.

*Lista badań, których dotyczy konsultacja:
  • Zdrowe jelita;
  • NutriHealth;
  • NutriFit;
  • NutriFood;
  • NutriGene.

Centrum Badań DNA, to ośrodek badawczo-diagnostyczny, którego celem jest wdrażanie i oferowanie nowoczesnych technologii w zakresie analiz DNA, a tym samym wprowadzenie na rynek najnowocześniejszej diagnostyki medycznej.

Naszym priorytetem jest jakość świadczonych usług i wykonywanych badań. Dbamy o ich rzetelność, bezstronność i terminowość. Szczegółowo dokumentujemy przebieg każdego badania, gwarantując poprawność, powtarzalność i prawidłową interpretację wyników. Wszystkie badania wykonywane są przez wykwalifikowanych diagnostów laboratoryjnych. Kompetencje członków naszego zespołu są na bieżąco monitorowane i udoskonalane, poprzez ich udział w badaniach i szkoleniach zewnętrznych.

W pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem naszego klienta. Restrykcyjnie przestrzegamy wszystkich przepisów prawnych, a w szczególności zasady poufności. Zgodnie z polskim ustawodawstwem, po przeprowadzeniu analiz, próbki DNA są utylizowane przez specjalistyczną firmę.

www.cbdna.pl
Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę