POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Aktualności

Nie przegap naszych najnowszych
wiadomości i wydarzeń!

Współpraca z profesjonalną Panią Kosmetolog!

Kosmetolog Izabela Niski
Bardzo miło nam ogłosić, że podjęliśmy właśnie współpracę z doświadczoną i profesjonalną Panią Kosmetolog Izabelą Niski!

Pani Iza wykonuje szereg różnych zabiegów poprawiających urodę i stan skóry m .in. lipolizę iniekcyjną. Ta nieoperacyjna metoda usuwania zbędnego tłuszczu z konkretnych partii ciała, pierwotnie miała być bezinwazyjną alternatywą dla liposukcji. Poza delikatnym modelowaniem sylwetki da się jednak tym sposobem osiągnąć także bardziej spektakularne i różnorodne efekty estetyczne – całkowite i trwałe usunięcie fałdek i tzw. “boczków”, podwójnego podbródka, worków pod oczami.

Lipoliza iniekcyjna może być również uzupełnieniem dla zabiegów chirurgicznych: liposukcji i abdominoplastyki. Zabieg lipolizy iniekcyjnej polega na wstrzyknięciu cienką igłą w otłuszczone partie ciała substancji powstałej z połączenia wyciągu z soi oraz soli żółciowej. Tym sposobem tkanka tłuszczowa wewnątrz ciała ulega rozpuszczeniu I zastąpieniu tkanką włóknistą, dzięki czemu na skórze nie pozostają nierówności ani zniekształcenia. Następnie zbędny tłuszcz jest transportowany do wątroby, skąd zostaje usunięty w procesach metabolicznych. To metoda, która wiąże się z minimalnym ryzykiem powikłań, ponieważ posługuje się procesem naturalnie zachodzącym w organizmie człowieka.

Lipolizę iniekcyjną poleca się pacjentom, którzy: nie zakwalifikowali się do operacyjnego odsysania tłuszczu, borykają się z problemem zniekształceń skóry po liposukcji, ilość tłuszczu do zredukowania nie jest znaczna i znajduje się tylko na niewielkiej, określonej powierzchni ciała, chcących pozbyć się wyraźnego cellulitu, posiadających tłuszczaki.

Lipoliza w połączeniu z odpowiednio dobranym programem żywieniowym daje spektakularne i trwałe efekty!

O efektach naszej wspólnej pracy będzie mogli się przekonać już w najbliższym czasie!

Kontakt z p. Izabelą:
  • Tel.: 722 900 149
  • Mail: izabelaniski.kosmetolog@gmail.com
Zobacz efekty pracy Kosmetolog Izabeli Niski na facebooku!
Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę