Cennik Nakło

Na spotkania prosimy umawiać się telefonicznie.

Koszt pierwszej wizyty u dietetyka to 80zł

Dietetyk analizuje na nim dotychczasowy sposób odżywiania, wskazuje co powinno się zmodyfikować, określa z pacjentem cel kuracji i proponuje plan działania. Z reguły spotkanie to trwa około godziny.

Koszt miesięcznej kuracji to 350zł

Cena ta zawiera:
  • spotkanie wyjaśniające zasady stosowania diety w pierwszym miesiącu kuracji
  • 2 konsultacje z dietetykiem, podczas których omawiane są rezultaty i przebieg diety, określane preferencje smakowe, wyjaśniane wątpliwości i udzielane porady
  • 2 zestawy 14-dniowych jadłospisów dostosowanych do potrzeb i możliwości klienta
  • możliwość kontaktu telefonicznego i mailowego z dietetykiem podczas kuracji

Istnieje możliwość wykupienia diety na 2 tygodnie – w cenie 200zł

Ilość wizyt zależy od potrzeb oraz od ustalonego planu.

Stosujemy elastyczną politykę cenową w zależności od zakresu i długości indywidualnej kuracji. Staramy się pomóc każdej osobie potrzebującej poradnictwa dietetycznego, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Zapamiętaj!

POMIDOR - Jest bogactwem znacznej ilości Β-karotenu, witaminy C i E oraz pewnej ilości witamin z grupy B. Z licznych soli mineralnych wyróżnia się zawartością potasu i cynku. Natomiast czerwona barwa pomidorów wynika z występowania w nim czerwonego barwnika zwanego likopenem, który ma silne właściwości antyoksydacyjne mające wpływ na zmniejszenie ryzyka wystąpienia niektórych nowotworów i chorób serca.

Zapisz na newsletter

Będziemy inspirować Cię pysznymi przepisami, informować o nowinkach związanych ze zdrowym odżywianiem i promocjach w naszej ofercie.