Cennik Ostrołęka (na spotkania prosimy umawiać się telefonicznie)

Pierwsza wizyta

Dietetyk analizuje na nim dotychczasowy sposób odżywiania, wskazuje co powinno się zmodyfikować, określa z pacjentem cel kuracji i proponuje plan działania. Z reguły spotkanie to trwa około godziny.

Koszt pierwszej wizyty: 80zł

Dieta miesięczna

Najczęstszy model współpracy zawiera:
  • spotkanie wyjaśniające zasady stosowania diety w pierwszym miesiącu kuracji
  • 2 konsultacje z dietetykiem, podczas których omawiane są rezultaty i przebieg diety, określane preferencje smakowe, wyjaśniane wątpliwości i udzielane porady
  • 2 zestawy 14-dniowych jadłospisów dostosowanych do potrzeb i możliwości klienta
  • możliwość kontaktu telefonicznego i mailowego z dietetykiem podczas kuracji
Koszt diety miesięcznej: 390zł
Istnieje możliwość wykupienia diety na 2 tygodnie – w cenie 220zł
Stosujemy elastyczną politykę cenową w zależności od zakresu i długości indywidualnej kuracji. Staramy się pomóc każdej osobie potrzebującej poradnictwa dietetycznego, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.Umów się na wizytę w poradni na stronie dietetyk Ostrołęka.
  • Piotr

    Właśnie rozpocząłem kuracje i muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony. Plan dietetyczny jest ciekawy i łatwy do przygotowania, nie odczuwam głodu czego najbardziej się obawiałem a posiłki są naprawdę smaczne.Na pierwszym spotkaniu Pan Kamil wypytał mnie o moje ulubione potrawy oraz to czego nie jadam, dodatkowo analiza składu mojego organizmu jaką Pan dietetyk przeprowadził dużo mi uświadomiła, dziekuję.

  • Ewelina

    Witam, aktualnie mija 5 dzień odkąd stosuję dietę przygotowaną przez Pana Kamila. Bardzo podoba mi się jego profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Muszę przyznać że bardzo dobrze się czuję, nie jestem głodna ani senna, mam energię do wykonywania czynności dnia codziennego. Poza tym ucieszyło mnie to że posiłki które muszę spożywać są proste w przyrządzeniu. Teraz czekam tylko na pozostałe efekty kuracji ;)

Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę