Konkurs na świąteczny przepis w zdrowej formie!

prezent

Wiemy, że osoby które chcą się zdrowo odżywiać bardzo często eksperymentują w kuchni z przepisami. Czasem tradycyjne receptury zamieniamy na bardziej dietetyczne, czasem na naszych stołach pojawiają się całkiem nowe kompozycje. Święta to czas rodzinnego gotowania i intensywnej uczty i warto zadbać o to by nie skończyły się bólem brzucha. Z pewnością tak się nie stanie gdy w naszej spiżarni znajdzie się zestaw zdrowych produktów i przypraw, z których wyczarujemy zdrowe i smaczne zdania.

By zachęcić do dietetycznych eksperymentów z wigilijnymi daniami, zapraszamy do udziału w konkursie na świąteczny przepis w zdrowej formie. Spiszcie wypróbowane przepisy, jeśli to możliwe to zróbcie zdjęcie i podzielcie się pomysłami z innymi. Prosimy o publikowanie propozycji na naszym profilu na Facebooku lub nadsyłanie ich na adres konkurs@mojdietetyk.pl do 31 grudnia 2011r.

Autorów najciekawszych przepisów nagrodzimy miesięczną kuracją dietetyczną oraz wagą z funkcją pomiaru składu ciała firmy Tanita. Kilka najbardziej interesujących przepisów zamieścimy na naszej stronie internetowej. Zachęcamy również do dodawania komentarzy do przepisów, mamy kilka nagród niespodzianek dla osób najbardziej aktywnych. Wygrana kuracja może odbyć się w dowolnej placówce poradni Mój Dietetyk lub być poprowadzona drogą mailową! Nagrodę mogą wykorzystać zarówno nasi byli, aktualni jak i przyszli klienci. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę