Dojazd i kontakt

Poradnie dietetyczne

1. Dietetyk Warszawa, ul. Marszałkowska 60/6C
zapisy tel: +48 784 391 837 lub 696 884 423 i warszawa@mojdietetyk.pl
2. Bydgoszcz, Przychodnia Vitamed, ul. Tadeusza Kościuszki 35
zapisy tel: +48 694 259 017 i bydgoszcz@mojdietetyk.pl
3. Elbląg, ul. Królewiecka 15
zapisy tel: +48 798 677 248 i elblag@mojdietetyk.pl
4. Gdańsk Wrzeszcz, ul. Romana Dmowskiego 10d/4
zapisy tel: +48 728 879 733 i gdansk@mojdietetyk.pl
5. Gdynia Centrum, ul. Armii Krajowej 38-42
zapisy tel: +48 696 884 489 i gdynia-centrum@mojdietetyk.pl
6. Gdynia Karwiny, ul Źródło Marii 5
zapisy tel: +48 696 884 489 i gdynia-karwiny@mojdietetyk.pl
7. Olsztyn, ul. Tadeusza Kościuszki 21
zapisy tel: +48 694 259 048 i olsztyn@mojdietetyk.pl
8. Ostrołęka, ul.Łukasza Cieplińskiego „Pługa” 6/89
zapisy tel: +48 727 922 974 i ostroleka@mojdietetyk.pl
9.Końskie, ul. Południowa 1, NZOZ  „Południowa”, gabinet lekarski nr 40
zapisy tel: +48 732 830 917 i konskie@mojdietetyk.pl
10.Kraków Prądnik Biały, ul. Stelmachów 66
zapisy tel: +48 531 528 055 i krakow@mojdietetyk.pl
11. Kielce, ul. Karczówkowska 5A, Pierwsze piętro, lokal nr. 228
zapisy tel: +48 732 830 917 i kielce@mojdietetyk.pl
12. Kraków Podgórze, ul. Bonarka 18
zapisy tel: +48 531 528 055 i krakow@mojdietetyk.pl
13. Łódź, ul Struga 24
zapisy tel: +48 881 928 775 i lodz@mojdietetyk.pl
14. Szczytno, ul Gnieźnieńska 2
zapisy tel: +48 694 259 048 i szczytno@mojdietetyk.pl
15. Piastów, ul. M. Reja 1
zapisy tel: +48 696 884 423 i piastow@mojdietetyk.pl
16. Poznań, ul. Wojskowa 7/85
zapisy tel: +48 698 418 306 i poznan@mojdietetyk.pl
17. Rumia, ul. Krakowska 18
zapisy tel: +48 696 716 055 i rumia@mojdietetyk.pl
18. Słupsk, ul. Kazimierza Frąckowskiego 15
zapisy tel: +48 508 328 727 i slupsk@mojdietetyk.pl
19. Starogard Gdański, Galeria Szwarc, Gastromed, ul. Rycerska 5
zapisy tel: +48 728 833 582 i starogard-gdanski@mojdietetyk.pl
20. Tczew, w przychodni Medica, ul. Armii Krajowej 74
zapisy tel: +48 604 985 391 i tczew@mojdietetyk.pl
21. Toruń Stare Miasto, ul. Fosa Staromiejska 20 A
zapisy tel: +48 604 679 058 i torun@mojdietetyk.pl
22. Wrocław Popowice, ul. Wejherowska 28 bud. 4, gab. 420 – 4 piętro/winda
zapisy tel: +48 785 187 699 i wroclaw@mojdietetyk.pl
23. Wrocław Krzyki, ul. Aleja Dębowa 8/2 (osiedle ), 55-080 Wrocław
zapisy tel: +48 785 187 699 i wroclaw@mojdietetyk.pl

Przeczytaj jak otworzyć naszą poradnie w innym mieście: oferta franczyzowa

Zobacz gdzie jeszcze planujemy otworzyć poradnię

Zespół

Mój Dietetyk

Kierownictwo i osoby funkcyjne

Marta Marzec dietetyk
Dyrektor
mgr Marta Marzec
e-mail: marta.marzec@mojdietetyk.pl
tel: +48 600 154 016
Mirosława Westphal
Vice dyrektor
mgr inż. Mirosława Westphal
e-mail: mirka.westphal@mojdietetyk.pltel: +48 696 716 055
Małgorzata Panek
Dietetyk odpowiedzialny za program Żywienie dzieci
mgr inż. Małgorzata Panek
e-mail: gosia.panek@mojdietetyk.pltel: +48 604 679 058
Dorota Sosnowska
Księgowość
Dorota Sosnowska
e-mail: dorota.sosnowska@mojdietetyk.pl
tel: +48 500-526-874

Zapamiętaj!

Czosnek ani preparaty z jego wyciągiem nie obniżają poziomu cholesterolu-LDL.

Zapisz na newsletter

Będziemy inspirować Cię pysznymi przepisami, informować o nowinkach związanych ze zdrowym odżywianiem i promocjach w naszej ofercie.