Dojazd i kontakt


Poradnie dietetyczne


1. Dietetyk Warszawa,
ul. Marszałkowska 60/6C
zapisy tel: +48 696 884 423 i
warszawa@mojdietetyk.pl

2. Bydgoszcz,
Przychodnia Vitamed, ul. Tadeusza Kościuszki 35
zapisy tel: +48 694 259 017 i
bydgoszcz@mojdietetyk.pl

3. Elbląg,
ul. Królewiecka 15
zapisy tel: +48 798 677 248 i
elblag@mojdietetyk.pl

4. Gdańsk Wrzeszcz,
ul. Romana Dmowskiego 10d/4
zapisy tel: +48 728 879 733 i
gdansk@mojdietetyk.pl

5. Gdynia Centrum,
ul. Armii Krajowej 38-42
zapisy tel: +48 696 884 489 i
gdynia-centrum@mojdietetyk.pl

6. Gdynia Karwiny,
ul Źródło Marii 5
zapisy tel: +48 694 073 727 i
gdynia-karwiny@mojdietetyk.pl

7. Olsztyn,
ul. Tadeusza Kościuszki 21
zapisy tel: +48 694 259 048 i
olsztyn@mojdietetyk.pl

8. Kraków Prądnik Biały,
ul. Stelmachów 66
zapisy tel: +48 531 528 055 i
krakow@mojdietetyk.pl

9. Kielce,
ul. Malików 133
zapisy tel: +48 732 830 917 i
kielce@mojdietetyk.pl

10. Kraków Podgórze,
ul. Bonarka 18
zapisy tel: +48 531 528 055 i
krakow@mojdietetyk.pl

11. Łódź,
ul Struga 24
zapisy tel: +48 881 928 775 i
lodz@mojdietetyk.pl

12. Szczytno,
ul Gnieźnieńska 2
zapisy tel: +48 694 259 048 i
szczytno@mojdietetyk.pl

13. Poznań,
ul. Słowackiego 48/2
zapisy tel: +48 696 884 351 i
poznan@mojdietetyk.pl

14. Rumia,
ul. Krakowska 18
zapisy tel: +48 696 716 055 i
rumia@mojdietetyk.pl

15. Słupsk,
ul. Kazimierza Frąckowskiego 15
zapisy tel: +48 508 328 727 i
slupsk@mojdietetyk.pl

16. Starogard Gdański,
Galeria Szwarc, Gastromed, ul. Rycerska 5
zapisy tel: +48 728 833 582 i
starogard-gdanski@mojdietetyk.pl

17. Tczew,
w przychodni Medica, ul. Armii Krajowej 74
zapisy tel: +48 604 985 391 i
tczew@mojdietetyk.pl

18. Toruń Stare Miasto,
ul. Fosa Staromiejska 20 A
zapisy tel: +48 604 679 058 i
torun@mojdietetyk.pl

19. Wrocław Popowice,
ul. Wejherowska 28 bud. 4, gab. 420 – 4 piętro/winda
zapisy tel: +48 785 187 699 i
wroclaw@mojdietetyk.pl

20. Wrocław Krzyki,
ul. Aleja Dębowa 8/2 (osiedle ), 55-080 Wrocław
zapisy tel: +48 785 187 699 i
wroclaw@mojdietetyk.pl

Przeczytaj jak otworzyć naszą poradnie w innym mieście: oferta franczyzowa

Zespół


Mój Dietetyk

Kierownictwo i osoby funkcyjne


Marta Marzec dietetyk

Dyrektor
mgr Marta Marzec
e-mail: marta.marzec@mojdietetyk.pl
tel: +48 600 154 016


Mirosława Westphal

Vice dyrektor
mgr inż. Mirosława Westphal
e-mail: mirka.westphal@mojdietetyk.pltel: +48 696 716 055


Małgorzata Panek

Dietetyk odpowiedzialny za program Żywienie dzieci
mgr inż. Małgorzata Panek
e-mail: gosia.panek@mojdietetyk.pltel: +48 604 679 058


Dorota Sosnowska

Księgowość
Dorota Sosnowska
e-mail: dorota.sosnowska@mojdietetyk.pl
tel: +48 500-526-874

Zapamiętaj!

Produkty reklamowane hasłem "light" lub "fit" często nie są mniej kaloryczne od zwyczajnych produktów. Czytajmy uważnie ich etykiety!.

Zapisz na newsletter

Będziemy inspirować Cię pysznymi przepisami, informować o nowinkach związanych ze zdrowym odżywianiem i promocjach w naszej ofercie.