Katarzyna – Olsztyn, akcja: Letnia olsztyńska rewolucja

Kasia_miniatura
Wiek: 31 lat
Wzrost: 170 cm

Przed akcją:

Nazywam się Kasia i odkąd pamiętam miałam problemy z nadwagą. Mam wyraźną tendencję do tycia i zwykłe próby diety pod tytułem „jem mniej i unikam słodyczy” niestety nie dawały większych rezultatów. Jedyne, co w ten sposób osiągałam, to to, że ewentualnie nie tyłam bardziej. Byłam tym już bardzo zmęczona i chciałam w końcu zrobić coś, co przyniesie wymierny efekt. Podczas tych dwóch miesięcy współpracy z Państwem chciałabym, po pierwsze dowiedzieć się jakie błędy żywieniowe popełniam i, co za tym idzie, co powinnam zmienić, jaka dieta byłaby dla mnie najodpowiedniejsza.
Dzięki pracy z profesjonalistami, chciałabym również wzmocnić moją motywację do polepszenia mojego zdrowia, regularnego ćwiczenia i świadomego odżywiania.

Wyniki PRZED i PO Metamorfozie

Waga przed: 93,4 kg
Waga po: 86 kg

Tkanka tł. przed: 41,2%
Tkanka tł. po: 36,5%

Talia przed: 101cm
Talia po: 90cm

BMI przed: 32,3
BMI po: 30,1

Ocena efektów 2 miesięcznej kuracji przez Panią Kasię:

Gdy dowiedziałam się o akcji „Letnia olsztyńska rewolucja!” od razu pomyślałam: To coś dla mnie! Miałam już serdecznie dość swojej nadwagi oraz własnej bezsilności w walce z nią. Teraz, po dwóch miesiącach, stwierdzam z radością, że wzięcie udziału w tej akcji było bardzo mądrym posunięciem :)
Współpraca z panią Natalią Bobowik z poradni Mój Dietetyk w Olsztynie od samego początku była bardzo profesjonalna i niezwykle przyjemna. Chciałam pani Natalii ogromnie podziękować za jej zaangażowanie i motywację, dzięki którym ja sama czułam się zmobilizowana do walki ze swoją nadwagą. I to walki skutecznej! :)
Jadłospisy, które pani Natalia układała specjalnie pod moje potrzeby, były zaskakująco proste do wykonania i bardzo smaczne. To oraz ćwiczenia na siłowni Athletic Fitness Club Olsztyn pod okiem sympatycznych panów trenerów, pozwoliło mi zrzucić ponad 7 kilogramów! A to dopiero początek! :D Dzięki tej akcji w końcu nabrałam motywacji, nie tylko żeby schudnąć, ale również by zmienić swój styl życia i sposób żywienia na zdrowszy!


KasiaNowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę