Metamorfoza Jakuba – Toruń

moj dietetyk metamorfoza
Krótko o sobie:
Mam na imię Jakub, urodziłem się w 1993 r i mieszkam w Toruniu. Jestem studentem II roku Fizyki Technicznej na UMK w Toruniu. Od 10 lat czynnie uprawiam sport głównie koszykówkę. Przygodę z tą dyscypliną rozpocząłem w klubie MKS Zryw Toruń. Obecnie razem z moim tatą gramy we własnej drużynie w lidze TALK w Toruniu. W roku 2008 zachorowałem na Boreliozę. Po rocznej kuracji antybiotykami i lekami przeciw krętkowymi moja waga wzrosła o 15 kilo.

Dlaczego zdecydowałem się na dietę?
Długi czas próbowałem zrzucić zbędne kilogramy, jednak nie było to łatwe. Zdecydowałem się na dietę za namową mojej mamy oraz by osiągać coraz lepsze wyniki w sporcie.Plan żywieniowy oraz ćwiczenia fizyczne przyniosły efekt.

Działanie i efekty:
W styczniu 2015 roku nawiązałem współprace z Panią Małgorzatą Panek, która jest dietetyczką .Ważyłem wtedy 108,8 kilograma. Jak się okazało była to współpraca bardzo owocna. Do maja 2015 roku udało się zrzucić 22 kilogramy. Na ten wynik składała się dieta, aktywność fizyczna ale również zdwojona motywacja.

Podziękowania:
Dziękuje Pani Małgorzacie za motywacje i wsparcie. Korzystając z okazji chciałbym namówić wszystkich do uprawiania sportu! To naprawdę kształtuje charakter, pozwala czuć się lepiej we własnym ze swoim ciałem i dodaje pewności siebie. Do zobaczenia na boisku, ścieżce rowerowej lub basenie!

         

Fot. Małgorzata Panek


Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę