Metamorfoza Pana Dariusza z Rzeszowa

Metamorfoza Pana Dariusza_Metamorfoza 1200x628
Przedstawiamy Pana Dariusza z Rzeszowa, który pod okiem dietetyk Sylwii Jajuga zupełnie odmienił swoją sylwetkę i poznał swój Szczęśliwy Sposób Odżywiania!

Pan Dariusz:
Masa ciała: - 14,3 kg (104,7 kg kg -> 90,4 kg)
Tkanka tłuszczowa: - 6,4 % (28,6% -> 22,2%)
Nawodnienie: + 4,8% (53,2% -> 58%)
Obwód: - 17 cm (109 cm -> 92 cm)

A co sądzi Pan Dariusz o współpracy z Panią dietetyk?

Z przebiegu kuracji jestem bardzo zadowolony. Przepisy stosowane w diecie były bardzo proste i dobrze dostosowane do moich potrzeb oraz indywidualnie do mojego trybu życia. Założony cel, dzięki pomocy Pani Sylwii został osiągnięty i jak się okazało bardzo przyjemnie i łatwo, bez wielkich wyrzeczeń ☺ Serdecznie polecam Panią Sylwię każdemu kto chce schudnąć w smaczny, zdrowy i idealnie dopasowany dla niego sposób☺


Komentarz dietetyk Sylwii na temat współpracy z Panem Dariuszem:

Pan Dariusz to wspaniała i bardzo pogodna osoba, która sukcesywnie dążyła do postawionego sobie celu. Wpadki się zdarzały, jak każdemu, ale Pan Dariusz nie odpuszczał i pomimo wielu pokus jakie na niego czekały w postaci różnych imprez okolicznościowych i częstych spotkań ze znajomymi, gdyż Pan Dariusz jest osobą bardzo towarzyską, nie poddawał się i z uśmiechem na twarzy przychodził na każdą wizytę kontrolną ☺ Jest dobrym przykładem i motywacją dla wszystkich, chcących zmienić swój sposób odżywiania na lepszy.

Metamorfoza Pana Dariusza_Metamorfoza 800x800 copy

Gratulujemy spektakularnych efektów i życzymy Panu Dariuszowi i dietetyk Sylwii Jajuga dalszej, równie owocnej współpracy!

Dietetyk Sylwia_Jajuga-01

Sylwia Jajuga
dietetyk

Ty również znajdź swój:
Szczęśliwy Sposób Odżywiania

   


Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę