Metamorfoza Pani Małgorzaty z Łodzi!

Metamorfoza Pani małgorzaty z łodzi
Przedstawiamy Panią Małgorzatę z Łodzi, która pod opieką dietetyk Sylwii Wychowałek zmieniła nawyki żywieniowe i odnalazła Szczęśliwy Sposób Odżywiania!

Pani Małgorzata:
Masa ciała: -6,6 kg (96,9 kg -> 90,3 kg)
Tkanka tłuszczowa: -3,6% (46,3% -> 42,7%)
Obwód talii: -6 cm (103 cm -> 97 cm)

Jak współpracę z Panią Małgorzatą wspomina dietetyk Sylwia Wychowałek?

Współpraca z Panią Małgosią to bardzo owocny czas. Chętnie podejmowała nowe wyzwania i stawiała sobie kolejne cele. W 100% angażowała się w zmianę nawyków i stosowała się do zaleceń. Picie wody, włączenie aktywności fizycznej w życie i regularne posiłki szybko stały się więc codziennością w jej życiu. Na każdym spotkaniu sama także nie kryła zadowolenia ze swoich działań i wyników. Pełne zaangażowanie sprawiło, że cała rodzina zmieniła nawyki i zdrowe posiłki Pani Małgosia szykowała już nie tylko dla siebie, ale także dla najbliższych. Z łatwością pokonywała wszelkie trudności, a wypracowane nawyki i duża świadomość żywieniowa pomagały jej odnaleźć się także w nieplanowanych sytuacjach. Dotychczasowe sukcesy i dobre słowa bliskich motywują do dalszego działania i jeszcze lepszych efektów stąd Pani Małgosia już umówiła się na kolejne spotkanie by w pełni zmotywowana i z uśmiechem działać dalej ;)

Metamorfoza Pani Małgorzaty z Łodzi

Serdeczne gratulacje dla Pani Małgorzaty i dietetyk Sylwii Wychowałek za wypracowanie nowych nawyków żywieniowych, które zaowocowały wspaniałymi efektami!

Dietetyk_Sylwia Wychowałek

Sylwia Wychowałek
dietetyk

Ty również znajdź swój:
Szczęśliwy Sposób Odżywiania

   


Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę