×
Tel: 531 270 891 E-mail: biuro@mojdietetyk.pl

Oferta i cennik

Poznaj swój Szczęśliwy Sposób Odżywiania

Chcesz trwale zgubić swoje zbędne kilogramy jedząc to, co lubisz? Marzysz o lepszej sylwetce i chcesz poprawić swój stan zdrowia? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Poznaj Naszą metodę opracowaną przez właścicielkę poradni Mój Dietetyk – Martę Marzec!

  • Unikatowe przepisy, w których znajdziesz swoje ulubione potrawy.
  • Bez suplementów odchudzających – popraw swój stan zdrowia i nie trać więcej pieniędzy.
  • Zwiększ swoją motywację – indywidualna opieka i wsparcie dietetyka, na każdym etapie współpracy.

 

To jak, jesteś gotowa, aby poznać swój szczęśliwy sposób odżywiania?
Chcesz z przyjemnością wrócić do formy i zdrowia?

 

Dlaczego ta metoda jest skuteczna?

Bo powstała na bazie doświadczeń pewnej osoby. Poznaj ją i zdecyduj czy jesteś gotowa podążyć sprawdzoną drogą.

Marta, to osoba otyła. Pełna obaw, które ograniczają ją w życiu codziennym. Pewnego dnia Marta poszła do dietetyka. Dzięki niemu, diecie i swojej silnej woli schudła 20 kilogramów. Doszła do wymarzonej sylwetki. Była to jednak droga pełna wyrzeczeń. Nie było w niej miejsca na kulinarne przyjemności. Kuracja odmieniła życie Marty, ale nie dopełniła uczucia szczęścia. Wzięła więc sprawy w swoje ręce.

Ukończyła studia i nauczyła się tworzyć dietę tak, by nie żyć w ciągłych ograniczeniach. By czasem móc zjeść ulubioną pizze i skosztować najsmaczniejszych lodów. By jedzenie dalej sprawiało przyjemność. Rok później założyła własną poradnię dietetyczną by dzielić się szczęściem z innymi.

Już pewnie domyślasz się, że chodzi o właścicielkę poradni Mój Dietetyk – Martę Marzec. To właśnie na bazie tych doświadczeń stworzyliśmy Szczęśliwy Sposób Odżywiania. Dzięki niemu zmiana nawyków żywieniowych to radosny i trwały proces.

-> Poznaj pełną historię Marty Marzec

Co otrzymujesz?

Osoby, które poznały Szczęśliwy Sposób Odżywiania trwale zmieniły swoje nawyki żywieniowe już w 21 dni. Poznając nowe smaki i jedząc lepiej naprawiły swój metabolizm. Teraz czerpią radość z jedzenia. A do tego realizują swój cel – odchudzanie od pierwszych tygodni kuracji (ok. 1kg tygodniowo). Bez efektu JOJO!

Widząc natychmiastowe efekty Twoja motywacja wzrasta i zyskujesz więcej energii do działania! Chce Ci się żyć! Jadłospis i listę zakupów masz zawsze pod ręką w aplikacji mobilnej. Nigdy nie zapomnisz o posiłku, zakupach czy wypiciu wody. Dzięki niej masz także stały kontakt z dietetykiem! Wspiera Cię i motywuje na każdym etapie współpracy.

A to wszystko bez suplementów odchudzających! Nie ponosisz dodatkowych kosztów i zyskujesz na zdrowiu. Zamiast liczyć na cud, bierzesz sprawy w swoje ręce. Zmieniasz swój stan od pierwszego dnia kuracji. Masz nad tym pełną kontrolę.

Dodatkowo otrzymasz bezpłatną konsultację coachingową i darmowe narzędzia do pracy własnej. Musisz tylko spróbować. Zobacz jakie to przyjemne!

Wybierz swój Szczęśliwy Sposób Odżywiania:

Kurację żywieniową rozpoczynasz od „wstępnej konsultacji” podczas której:

  • Wykonujemy dokładną analizę składu Twojego ciała
  • Przeprowadzamy dokładny wywiad żywieniowy.
  • Poznajemy Twoje cele, potrzeby i preferencje kulinarne.

Konsultacja trwa ok. 60 minut.

Następnie wybierasz jaki Sposób Odżywiania jest najlepszy dla Ciebie.

Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę