mgr Anna Pawłowska

Anna Pawłowska

Gdybyśmy zawsze potrafili nazywać swoje problemy i diagnozować ich przyczyny potrafilibyśmy też je rozwiązywać. Czasem jednak potrzebne jest wsparcie.

Zapraszam osoby, które czują, że ich życie nie wygląda tak, jakby tego pragnęły.

Ukończyłam w Poznaniu: magisterskie studia psychologiczne w Instytucie Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, Szkołę Analizy Transakcyjnej, Szkołę Psychoterapii Systemowej.

Prowadzę własny gabinet psychologiczny, towarzyszę w odkrywaniu i wzmacnianiu potencjału, wspieram w trudnych sytuacjach i rozwiązywaniu problemów. Pokazuję różne drogi do pełniejszego, bardziej satysfakcjonującego i twórczego życia. Jestem przekonana, że można zmienić swoje życie poprzez określenie realistycznych celów i wyznaczenie najbardziej pomocnych sposobów ich osiągnięcia. Ponieważ moja praca zrodziła się z pasji do ludzi, wierzę, że każdy człowiek potrafi znaleźć swoją własną drogę w życiu, jeśli tylko znajdzie się w bezpiecznej przestrzeni do doświadczania siebie. Staram się usłyszeć ludzkie potrzeby i zaradzić ludzkiemu cierpieniu.

Pracuję, jako psycholog i terapeuta w nurcie integratywnym, główną inspirację czerpię z analizy transakcyjnej, terapii poznawczo – behawioralnej, humanistycznej oraz podejścia systemowego. Specjalizuję się w trudnościach natury interpersonalnej, psychologii osobowości, emocji i motywacji.

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej, pracuję w oparciu o Kodeks Etyczno – Zawodowy Psychologa. Jestem mężatką, mam dwoje dzieci.

Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę