Karolina Szymak

Karolina Szymak Toruń

Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku Dietetyka na Wydziale Nauk o Zdrowiu na Collegium Medicum w Bydgoszczy. Wiedzę pogłębiałam na studiach magisterskich również na CM UMK w Bydgoszczy.

Swoje doświadczenie zdobywałam podczas praktyk w szpitalach (w tym w na oddziałach: pediatrycznych, leczenia otyłości, Klinice Gastroenterologii i Zaburzeń Odżywiania, a także Klinice Chorób Naczyń i Chorób Wewnętrznych) oraz poradniach, np. chorób układu pokarmowego, chorób metabolicznych oraz endokrynologicznej.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidulanie, każdy jest inny i każdy potrzebuje odmiennego podejścia do osiągnięcia zamierzonych celów. Uważam, że w mojej pracy szczególnie ważne jest holistyczne podejście, czyli praca nad całym organizmem, a nie tylko skupianie się na jego wybranej części. Z tego względu uczestniczę w konferencjach oraz szkoleniach, dzięki którym poszerzam swoją wiedzę teoretyczną, co przekłada się następnie na praktykę. Każdy ze skomponowanych przeze mnie jadłospisów jest dostosowany do stanu zdrowia, trybu życia oraz upodobań kulinarnych.

Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie i sukcesy pacjenta. Staram się, aby nasza współpraca była przyjemna, a efekty pracy jak najlepsze. To daje mi satysfakcję oraz motywację do dalszego samodoskonalenia.

>> Karolina Szymak – rozwój zawodowy i osiągnięcia

Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę