Małgorzata Ciołkowska – psycholog, psychoterapeuta

Małgorzata Ciołkowska

Jako psychoterapeuta staram się być towarzyszem w podróży do głębi swoich świadomych i nieświadomych pragnień, konfliktów, utartych schematów odczuwania i zachowania. Proces ten jest ukierunkowany na lepsze rozumienie siebie, a także z czasem, możliwość zmiany. Wspieram budowę bardziej realistycznej samooceny, co pozwala na lepszy kontakt ze sobą i z innymi. Ideą mojej pracy jest towarzyszyć w zmianie poprzez patrzenie na siebie i świat z coraz to innych okien, tak by obraz był coraz pełniejszy.

W moim gabinecie prowadzę psychoterapię indywidualną oraz grupową. Pracuję metodą psychodynamiczną. Prowadzona przeze mnie psychoterapia spełnia wysokie standardy ustalone przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej http://lodz.psychodynamika.pl/ Pracuję pod superwizją certyfikowanych psychoterapeutów Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego i superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Poza psychoterapią, oferuję również wsparcie w formie porad psychologicznych, konsultacji i warsztatów.

Prowadzę także poradnictwo oraz warsztaty w zakresie podwyższania umiejętności rodzicielskich i umacniania więzi z dzieckiem.

Senso – Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej

Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę