Małgorzata Kubin

Małgorzata Kubin

Fizjoterapia to dla mnie nie tylko zawód, ale i misja pomagania w dążeniu do lepszego jutra i lepszego samopoczucia oraz komfortu.

Jestem absolwentką Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu na kierunku Fizjoterapia, stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kursach, które pozwalają mi na szersze spektrum działania.

Na co dzień zajmuję się fizjoterapią limfologiczną, kosmetologiczną, w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej, gdzie obrzęki różnego pochodzenia, blizny pooperacyjne, czy powypadkowe, bóle mięśniowe, problemy ze skórą po odchudzaniu, czy ciąży są dla mnie właśnie misją do poprawy, by pacjent czuł się komfortowo we własnej skórze. Aby dodatkowo wspomóc ciało zawsze staram się wprowadzić elementy ruchu i ćwiczeń do każdej terapii, tak by kompleksowo i szybciej zadziałać i osiągnąć zamierzony cel, co wiąże się z poprawą humoru obu stron.

Prywatnie jestem pasjonatką siłowni, lubię sprawdzać swoją wytrzymałość i ją poprawiać. Lubię gotować fit i dbam o to co jem, co przekłada się na wyniki mojej pracy nad sylwetką.

Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę