mgr inż. Mariola Gajek

Mariola_Gajek_Wrocław

Jako młoda dziewczyna długo myślałam, że jestem gruba! Testując różne diety popełniałam mnóstwo błędów i na krótko osiągałam zamierzone efekty. Z czasem zrozumiałam, że tylko rzetelna wiedza pozwala osiągnąć i utrzymać zdrowie oraz szczupłą sylwetkę. Swoją wiedzą i ponad dwudziestoletnim doświadczeniem chcę teraz dzielić się z moimi pacjentami jako dietetyk. Stale poszerzam swoją wiedzę, którą potem wykorzystuję w pracy. Gdybym miała porównać siebie do owocu byłoby to dojrzałe jabłko. Nie kwaśne ani też za bardzo słodkie. Tak jak ja, jabłka mają swoje różne odmiany. W pracy jednak zawsze jestem trzeźwą racjonalistką z dużą dozą zapału i energii, a praca z ludźmi to mój największy motywator!

  • Ewa

    Polecam Panią Mariolę. Dieta ułożona przez Panią Dietetyk jest racjonalna, smaczna i nie wymaga dużych nakładów finansowych. Posiłki są syte i idealne dla osób zapracowanych (bywa,że główne danie np. zupę można ugotować również na drugi dzień). Z początku zdziwiły mnie tak duże porcje, ale obwody się zmniejszają a kilogramów ubywa, więc dieta działa a nie chodzę głodna i nie podjadam. Dieta jest tak skomponowana,że produkty się nie marnują, więc mam świadomość, że moje pieniądze nie idą na marne. Pani Gajek przeprowadza rozmowę na temat nawyków, pomaga je skorygować. Jestem pacjentką onkologiczną, więc istnieje szereg ograniczeń żywieniowych, które zostały uwzględnione w diecie. Miło mi również,że Pani Mariola wprowadziła do diety produkty, które lubię.

  • Iwona

    Anioł nie Kobieta.

    Dieta dostosowana do zachcianek i upodobań pacjenta. Dodatkowo spotkania z Panią Mariolą są jak sesje u psychologa- wychodzisz z gabinetu naładowany pozytywną energią, uśmiechnięty no i oczywiście lżejszy o parę kilo:):):) Dzięki Pani Marioli uwierzyłam, że dobzi i życzliwi ludzie jeszcze żyją na tej planecie. Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie

    Iwona

Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę