mgr inż. Weronika Jasińska

Dietetyk Weronika Jasińska

Nazywam się Weronika Jasińska i pochodzę ze Szczecina. Ukończyłam studia inżynierskie i magisterskie na kierunku Technologia żywności i żywienie człowieka o specjalizacji dietetyka i żywienie człowieka w Szczecinie. Podczas studiów odbywałam staże w szpitalach, gdzie nabierałam praktyki w układaniu jadłospisów w różnych jednostkach chorobowych oraz w pracy z pacjentem.

Po ukończeniu studiów wyjechałam do Słubic, gdzie pracowałam na samodzielnym stanowisku jako dietetyk. Praca tam utwierdziła mnie w przekonaniu, że chcę pracować z ludźmi, a pomaganie im jest moją pracą marzeń! Z przyjemnością brałam czynny udział w reedukacji żywieniowej mieszkańców, prowadząc prelekcje w szkołach jak i udzielając bezpłatnych konsultacji. Od tego czasu nieustannie rozwijam się zawodowo biorąc udział w różnorodnych szkoleniach i konferencjach. Robię to z myślą o Was- moich podopiecznych :)

Po ponad 1,5 roku wyjechałam do Norwegii, gdzie oprócz nauki języka norweskiego przez ponad 2 lata pracowałam jako dietetyk. Moi podopieczni byli różnej narodowości, co pozwoliło mi na poznanie nowych kultur, potrzeb klientów oraz eksperymentów z nowymi przepisami i produktami w kuchni.

Prywatnie jestem wegetarianką od ponad 10 lat. Kocham zwierzęta i wspieram wszelkie akcje, które mogą im pomóc. Ponadto jestem zapalonym kibicem sportowym. W wolnej chwili podróżuję, przebywam na świeżym powietrzu oraz poświęcam czas rodzinie i przyjaciołom. Choć czasem jak każdy z nas – potrzebuje czasem pobyć odrobinę w samotności z dobrą książką i kotem na kolanach.

Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę