mgr Anna Hajost

Dietetyk Anna Hajost-01

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego Collegium Medicum w Bydgoszczy (I stopnia) oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (II stopnia) na kierunku dietetyka. Podczas studiów zawsze starałam się poszerzać swoją wiedzę ponad to, co przekazywali wykładowcy poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz czytanie artykułów i książek związanych z tematem żywienia. Wierzę, że prawidłowo wypracowany styl życia od najmłodszych lat może nas uchronić przez wieloma schorzeniami w przyszłości.

Dietetyka to dla mnie nie tylko zawód, ale także pasja. Na co dzień staram się dokonywać prawidłowych wyborów żywieniowych i dążę do tego, aby moi podopieczni również takich wyborów dokonywali.

Moje zainteresowania skupiają się przede wszystkim na leczeniu żywieniowym w cukrzycy typu 1 i cukrzycy typu 2 oraz w okresie zarówno przed jak i po zabiegach bariatrycznych. Odpowiednie postępowanie żywieniowe w wymienionych sytuacjach klinicznych jest niezbędnym elementem całościowego leczenia.

Swój wolny czas przeznaczam na aktywność fizyczną. Osobiście preferuję pobyt na siłowni i zajęcia fitness, ale uważam, że każdy powinien znaleźć rodzaj sportu, który mu odpowiada i jemu się poświęcić. Sporo czasu spędzam także w kuchni tworząc nowe potrawy i połączenia smakowe, którymi mogę się podzielić ze swoimi klientami. :)

>> mgr Anna Hajost – rozwój zawodowy i osiągnięcia

Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę