Zdrowe Nawyki – Zdrowy Wygląd

Marzysz o całkowitej zmianie nawyków żywieniowych? Chciałabyś dodatkowo zadbać o swój wygląd fizyczny, lecz nie wiesz jak się do tego zabrać?

Zapraszamy do skorzystania z naszego nowego pakietu!

Miło nam poinformować, że rozpoczęłyśmy współpracę z salonem kosmetycznym Bio Beauty Room w Tczewie. Zdecydowałyśmy się wspólnymi siłami zadbać o Wasze piękno i stworzyłyśmy pakiet Zdrowe nawyki – Zdrowy wygląd, w ramach którego każdy klient, który zdecyduje się na:
 • Zakup miesięcznego pakietu dietetycznego “Szczęśliwy sposób odżywiania- na zawsze”, “Specjalistyczna opieka dietetyka” lub “Konsultacje z elementami coachingu” w poradni Mój Dietetyk Tczew otrzyma zniżkę 10% na pojedynczy zabieg lub 15% na serię zabiegów w salonie Bio Beauty Room.
Z kolei, jeśli do poradni Mój Dietetyk Tczew zgłosi się osoba która:
 • wykupiła w salonie Bio Beauty Room serię zabiegów wyszczuplających/antycellulitowych otrzyma zniżkę 15% na zakup miesięcznego pakietu dietetycznego “Szczęśliwy sposób odżywiania- na zawsze”, “Specjalistyczna opieka dietetyka” lub “Konsultacje z elementami coachingu” w poradni Mój Dietetyk Tczew.
Cennik usług po uwzględnieniu promocji: Pakiety w Mój Dietetyk Tczew*
  • „Szczęśliwy sposób odżywiania- na zawsze” 420 zł -> 357 zł
  • „Specjalistyczna opieka dietetyka” 660 zł -> 561 zł
  • „Konsultacje z elementami coachingu” 450 zł -> 382 zł
*Każdy pakiet poprzedzony jest konsultacją wstępną! Zabiegi w Bio Beauty Room wchodzące w promocję*:
  • lipolaser
  • liposukcja ultradzwiękowa
  • dermomasaż
  • zabieg „body wraping” na oryginalnych produktach Guam.

*Każdy zabieg poprzedzony jest bezpłatną konsultacją. Cena zabiegu uzależniona jest od efektu konsultacji!

Jesteś zainteresowany? Masz pytania? Zapraszam do kontaktu!  Mgr Natalia Mejna
telefon: 604 985 391

mail: natalia.mejna@mojdietetyk.pl


Absolwentka dietetyki na Wydziale Nauk o Zdrowiu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Zdobytą wiedzę ciągle poszerzam uczestnicząc w licznych kursach oraz konferencjach. Dietetyka to dla mnie nie tylko praca, ale również zamiłowanie będące sposobem na życie. Każdą współpracę traktuję w sposób indywidualny. W życiu prywatnym staram się podejmować prawidłowe decyzje żywieniowe i dążę do wypracowania ich u moich podopiecznych.

W wolnym czasie poświęcam się aktywności fizycznej. :) Uważam, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie sport, któremu będzie mógł się poświęcić i czerpać z niego radość. Sporą część czasu spędzam również w kuchni sprawdzając nowe przepisy i udoskonalając te już wypróbowane.

Bio Beauty Room
Monika Iwacka-Waruszewska
telefon: 730300759
mail: salon@biobeautyroom.pl

Sięgając do korzeni natury oraz tego co dla nas najlepsze, przedzierając się przez gąszcz najróżniejszych firm produkujących kosmetyki salonowe, w Bio Beauty Room postawiliśmy na kosmetyki bio – naturalne i organiczne. Takie, jakie potrzebujemy bo uwolnić ukryte w nas nie tylko piękno ale również zdrowie i witalność.

Poszukując kosmetyków, kosmeceutyków stawialiśmy na producentów, którzy do wytworzenia swoich produktów nie stosują parabenów, wazeliny i oleju mineralnego, aluminium, oleju palmowego, SLSów, SLESów oraz silikonów, glikolu polietylenowego znanego jako PEG oraz syntetycznych barwników i aromatów oraz nie są sztucznie perfumowane. Postawiliśmy na produkty, które poprzez bogactwo naturalnych składników będą wpływać na nasze zdrowie i urodę korzystnie, dając trwałe efekty.

Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę