POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Aktualności

Nie przegap naszych najnowszych
wiadomości i wydarzeń!

Pani Małgorzata Mazurkiewicz laureatką pierwszej edycji ogólnopolskiego programu „Letnie Metamorfozy”

Laureatka pierwszej edycji ogólnopolskiego programu "Letnie Metamorfozy"

Pierwsza edycja ogólnopolskiego programu „Letnich Metamorfoz” już niestety za nami. To był weekend pełen wrażeń i mamy nadzieję niezapomniana przygoda dla finalistek programu.

Pod okiem profesjonalnych wizażystów Panie przeszły metamorfozę, będącą uzupełnieniem ich 10 – tygodniowych starań. Piękne fryzury dzięki TomIza Magdalena Tomosz, makijaż wykonany przez Karolina Wagner Make Up, kobiece stylizacje…. Istny raj dla każdej kobiety :) Jednak najpiękniejszą ozdobą każdej z Pań były nie schodzące z twarzy uśmiechy, które uwiecznione zostały podczas sesji zdjęciowej wykonanej przez Fotograf Alina Bobrowska w pięknych hotelowych wnętrzach Villa AntoninA Sopot.

Panie zgodnie stwierdziły, że praca modelki to jednak ciężki kawałek chleba, dlatego po sesji udały się na chwilę przerwy i lunch, by potem poznać oficjalną zwyciężczynię.

Wybór laureatki był najcięższym momentem dnia. Wszystkie Panie osiągnęły spektakularne efekty i każda z nich zasłużyła by stanąć na pierwszym stopniu podium. Jury gorąco dyskutowało, rozważało wszystkie czynniki, by w końcu laureatką ogłosić …. Panią Małgorzatę Mazurkiewicz z Piastowa. Serdecznie gratulujemy!

Laureatka pierwszej edycji ogólnopolskiego programu "Letnie Metamorfozy"

Gorące podziękowania dla firmy Muke i Oceanic za ufundowanie nagród dla finalistek, a także podziękowania dla FIT and GREEN Sopot za zorganizowanie kolacji integracyjnej w przed dzień finału.

Już wkrótce szczegółowa relacja z tego wydarzenia, efekty sesji zdjęciowej i wiele innych ciekawych i inspirujących materiałów.

Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę