POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Aktualności

Nie przegap naszych najnowszych
wiadomości i wydarzeń!

Mój Dietetyk partnerem Muke

Muke

Właśnie zostaliśmy partnerem firmy MUKE Polska – dystrybutora wolnoobrotowych wyciskarek do soków. Od teraz można u nas zrealizować Bon Na Zdrowie*, który jest dołączany jako prezent do każdej zakupionej wyciskarki.

Wyciskarka wolnoobrotowa Mu-2G przeznaczona jest do przyrządzania zdrowych soków z warzyw i owoców. Dodatkowo dzięki trzem wymiennym sitom pozwala na przygotowanie smoothie, gęstych koktajli, przecierów, sorbetów, babyfood-ów, mlek roślinnych i wielu innch dań i napojów. Świetnie sobie radzi z produktami miękkimi i twardymi, zamrożonymi oraz z korzeniami, orzechami, łodygami, ziołami, liśćmi i trawami. To najwolniejszy model na rynku o unikalnym designie charakteryzujący się japońską jakością wykonania, precyzyjnością i trwałością. Łatwa w czyszczeniu oraz w użytkowaniu pozwala bez trudu zmienić nawyki żywieniowe.

Więcej informacji na: www.muke.com.pl oraz na kanale na YOUTUBE.

*Bon do wykorzystania w następujących miejscowościach: Bydgoszcz, Chełmno, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Olsztyn, Piastów, Szczytno, Tarnów, Tczew, Toruń, Warszawa.

muke_fot_hasenien_dousery_015
muke_fot_hasenien_dousery_044
  • http://altavola-design.pl/ altavola

    Trafiłam tutaj w idealnym momencie, bo właśnie miałam się zabrać za przegląd takiego sprzętu. Kupowanie soków już mi się znudziło i postanowiłam sama coś wyciskać do szklanek.

Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę