POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Aktualności

Nie przegap naszych najnowszych
wiadomości i wydarzeń!

Promocja z okazji Dnia Matki – dieta na prezent 20% taniej

Dzień Matki
Z okazji zbliżającego się Dnia Matki zapraszamy do skorzystania z promocji. Wszystkie diety na prezent 20% taniej! Do wyboru, w zależności od potrzeb i oczekiwań, trzy opcje:

1. Zaproszenie na konsultację w wybranej placówce poradni Mój Dietetyk

Cena regularna: 120 zł, cena promocyjna: 96 zł   Na godzinnym spotkaniu dokonuje się ważenia, pomiarów tkanki tłuszczowej, wody, masy mięśniowej i podstawowej przemiany materii, analizuje dotychczasowe nawyki żywieniowe, wskazujemy błędy oraz sugerujemy jak zmienić jadłospis tak by dostarczał wszystkich potrzebnych wartości odżywczych.

2. Zaproszenie na 2 tygodniową kurację w wybranej placówce poradni Mój Dietetyk

Cena regularna: 280 zł, cena promocyjna: 224 zł   Kuracja obejmuje przeprowadzenie wywiadu żywieniowego i zdrowotnego, ważenia, pomiarów tkanki tłuszczowej, wody, masy mięśniowej i podstawowej przemiany materii jak w pakiecie 1. Dodatkowo oferujemy opracowanie dwutygodniowego jadłospisu dopasowanego do potrzeb Twojego bliskiego oraz przeprowadzenie jednej wizyty kontrolnej.

3. Zaproszenie na miesięczną kurację w wybranej placówce poradni Mój Dietetyk

Cena regularna: 430 zł, cena promocyjna: 344zł   Kuracja obejmuje przeprowadzenie wywiadu żywieniowego i zdrowotnego, ważenia, pomiarów tkanki tłuszczowej, wody, masy mięśniowej i podstawowej przemiany materii, jak w pakiecie 1. Dodatkowo oferujemy opracowanie dwóch 2-tygodniowych jadłospisów dopasowanego do potrzeb Twojego bliskiego oraz przeprowadzenie 2 wizyty kontrolnych.  

Zamówienia prosimy składać pisząc na adres: marketing@mojdietetyk.pl, w temacie wpisując: Dieta na prezent + WYBRANE MIASTO

Dietetyk z wybranego miasta skontaktuje się w celu ustalenia sczegółów.

Promocja jest ważna w terminie 19-26.05.2015 i obowiązuje w poradniach Mój Dietetyk: Kraków, Toruń, Katowice, Warszawa, Łódź, Piastów, Wrocław, Poznań, Gdynia, Gdańsk, Rumia.  

Po dokonaniu płatności zaproszenie na konsultację zostanie wysłane na wskazany adres drogą mailową.

Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę