POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Aktualności

Nie przegap naszych najnowszych
wiadomości i wydarzeń!

Zdrowy powrót do szkoły

14171918_1106890356048550_1643771519_n
W minioną sobotę (27.08.) dietetyczki z naszej poradni: Monika Woźnica i Agnieszka Pompecka, miały okazję porozmawiać z dziećmi o zdrowym odżywianiu w ramach akcji „Bezpieczny powrót do szkoły” organizowanej przez King Cross Marcelin.

Każdy zainteresowany uczeń (i nie tylko!) miał okazję się zważyć, zmierzyć i sprawdzić, czy zdrowo rośnie!

Poza tym nasza specjalistka od żywienia dzieci – Monika Woźnica – poprowadziła interaktywne warsztaty, podczas, których dzieci mogły dowiedzieć się jakie produkty wybierać na śniadanie, co to znaczy zdrowo jeść, a przy okazji poskakać i wytężyć głowę przy rozwiązywaniu rebusów czy krzyżówek.

Każde dziecko otrzymało także zestaw pomysłów na pyszne i zdrowe drugie śniadanie. Mamy nadzieję, że teraz powrót do szkoły będzie przyjemny, bezpieczny i zdrowy!

  • http://kristal.net.pl Kristal

    Niech dzieci wiedzą, że dobre jedzenie to nie te wyciągnięte z paczki i z dodatkami chemii. Myślę, że porady przydałyby się też rodzicom, bo to oni serwują posiłki i sami do końca nie wiedzą, co powinni brać pod uwagę względem dziecka.

  • http://www.i-styloos.pl/ styloos

    Wiadomo, że od najmłodszych lat nabiera się nawyków żywieniowych. Prowadzenie dzieciaków do Maca zamiast przygotowania obiadu – katastrofa na późniejsze lata. Dla całej rodziny ;)

Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę