Warsztat dla dietetyków 2010

groszek

Serdecznie zapraszamy do udziału w dwudniowym szkoleniu przygotowanym pod kątem potrzeb dietetyka pracującego w poradnictwie dietetycznym. Zajęcia poprowadzi grono znakomitych wykładowców. Szkolenie przygotowaliśmy dla niewielkiej grupy dietetyków (maksymalnie 25 osób). Niektóre zajęcia będą miały charakter warsztatów. Szkolenie to wstępnie przygotowaliśmy dla dietetyczek pracujące w naszych 10 poradniach ale możliwy jest także udział osób niezwiązanych z nami.

Termin: 7-8 października 2010

Miejsce: Chmielno, ośrodek wypoczynkowy Krefta

Koszt: 600zł brutto

Cena obejmuje wyżywienie i nocleg w pokoju dwuosobowym (na życzenie i za dodatkową opłatą dostępne także jedynki). Dojazd własny.

Ilość miejsc ograniczona (25 osób). O przyjęciu na szkolenie zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowy harmonogram szkolenia dostępny jest w formacie PDF

Na zgłoszenia czekamy do 1 października 2010. Pytania i zgłoszenia proszę kierować na adres warsztat@mojdietetyk.pl

  • Alicja

    Czy planujecie podobne warsztaty w 2012 roku?

  • Mój Dietetyk – Paweł Marzec

    Pani Alicjo, bardzo dziękuję za kontakt. Ze względu na rozwój firmy (obecnie prowadzimy 15 poradni w 13 miastach) zdecydowaliśmy się prowadzić warsztaty tylko dla naszych dietetyczek. Formę zamknięta miały już nasze drugie warsztaty w czerwcu 2011 roku. Trwały one 3 dni i prowadził je psychodietetyk z wieloletnim doświadczeniem.

    Jedyne co mogę Pani teraz zaproponować to dołączenie się do naszej grupy i uczestnictwo w warsztacie planowanym na początek 2012 roku. Informacji na temat przystąpienia do współpracy z nami znajdzie Pani na stronie http://www.mojdietetyk.pl/wspolpraca/franczyza.html

Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę