Napisz do nas!

Marta Marzec

mgr Marta Marzec Właściciel poradni Mój Dietetyk

tel: +48 600 154 016

e-mail: marta.marzec@mojdietetyk.pl

Monika Frank Dyrektor

mgr Monika Frank Dyrektor poradni Mój Dietetyk

tel: +48 696 884 351

e-mail: dyrektor@mojdietetyk.pl

Aleksandra Pyznarska

Aleksandra Pyznarska Biuro Zarządu

tel: +48 531 270 891

e-mail: biuro@mojdietetyk.pl

Aleksandra Neubauer marketing kontakt-01

Aleksandra Neubauer specjalista ds. marketingu

tel: +48 531 261 856

e-mail: marketing@mojdietetyk.pl

Aleksandra Gardynecka Marketing-01

mgr Aleksandra Gardynecka asystent ds. marketingu

tel: +48 534 770 130

e-mail: aleksandra.gardynecka@mojdietetyk.pl

Miroslawa Westpahl Zarzad-01

mgr inż. Mirosława Westphal Specjalista ds. coachingu

tel: +48 696 884 489

e-mail: miroslawa.westphal@mojdietetyk.pl

Aleksandra Pasich Dietetyk Olsztyn-01

mgr Aleksandra Pasich Specjalista ds. diety online

tel: +48 694 259 048

e-mail: online@mojdietetyk.pl

Dietetyk Marta Lewicka_www-02

mgr Marta Lewicka Specjalista ds. diet klinicznych

tel: +48 530 651 817

e-mail: marta.lewicka@mojdietetyk.pl

Natalia Bobrowik2

Natalia Bobowik Specjalista ds. diety eliminacyjno-rotacyjnej

tel: +48 531 290 119

e-mail: natalia.bobowik@mojdietetyk.pl

Kasia5A

mgr Katarzyna Sulewska Specjalista ds. kaloryczności jadłospisów i dań

tel: +48 604 985 391

e-mail: katarzyna.sulewska@mojdietetyk.pl

Aleksandra Gardynecka Marketing-01

mgr Aleksandra Gardynecka manager ds. franczyz

tel: +48 534 770 130

e-mail: aleksandra.gardynecka@mojdietetyk.pl

Maria Nowak Dietetyk Dziecięcy-01

Maria Nowak specjalista ds. pracy z dziećmi

tel: 796 639 792

e-mail: maria.nowak@mojdietetyk.pl

Adrian Tkaczyk Marketing Kontakt-01

Adrian Tkaczyk asystent ds. marketingu

tel: +48 531 261 856

e-mail: adrian.tkaczyk@mojdietetyk.pl

Nowość! Kuracja Online