Napisz do nas!

marta2

mgr Marta Marzec Właściciel poradni Mój Dietetyk

tel: +48 600 154 016

e-mail: marta.marzec@mojdietetyk.pl

Biuro Zarządu Aleksandra Pyznarska

Aleksandra Pyznarska Biuro Zarządu

tel: +48 531 270 891

e-mail: biuro@mojdietetyk.pl

Marketing Aleksandra Gardynecka

mgr Aleksandra Gardynecka specjalista ds. marketingu

tel: +48 534 770 130

e-mail: aleksandra.gardynecka@mojdietetyk.pl

kasia2

mgr Katarzyna Kosiedowska specjalista ds. marketingu

tel: 533 296 922

e-mail: katarzyna.kosiedowska@mojdietetyk.pl

Marketing Aleksandra Gardynecka

mgr Aleksandra Gardynecka manager ds. franczyz

tel: +48 534 770 130

e-mail: aleksandra.gardynecka@mojdietetyk.pl

Dietetyk Mirosława Westphal

mgr inż. Mirosława Westphal Specjalista ds. coachingu

tel: +48 696 884 489

e-mail: miroslawa.westphal@mojdietetyk.pl

Natalia Bobrowik2

Natalia Bobowik Specjalista ds. diety online

tel: +48 531 290 119

e-mail: online@mojdietetyk.pl

Dietetyk Marta Lewicka_www-02

mgr Marta Lewicka Specjalista ds. diet klinicznych

tel: +48 530 651 817

e-mail: marta.lewicka@mojdietetyk.pl

Natalia Bobrowik2

Natalia Bobowik Specjalista ds. diety eliminacyjno-rotacyjnej

tel: +48 531 290 119

e-mail: natalia.bobowik@mojdietetyk.pl

Dietetyk Aleksandra Pasich

mgr Aleksandra Pasich Specjalista ds. kaloryczności jadłospisów i dań

tel: +48 694 259 048

e-mail: aleksandra.pasich@mojdietetyk.pl

Maria Nowak Dietetyk Dziecięcy-01

Maria Nowak specjalista ds. pracy z dziećmi (urlop macierzyński)

tel: 533 282 445

e-mail: maria.nowak@mojdietetyk.pl

Monika Frank Dyrektor

mgr Monika Frank Wspólnik poradni Mój Dietetyk

tel: +48 696 884 351

e-mail: monika.frank@mojdietetyk.pl

Nowość! Kuracja Online
×