mądre zakupy

Mądre zakupy

Co kupować, aby jeść smacznie i zdrowo? Jak nie marnować produktów i wykorzystywać wszystko co kupujesz w codziennej diecie? Na co zwracać uwagę podczas zakupów i omijać produkty, które Ci nie służą? Jak czytać etykiety?

Jeśli chciałbyś poznać odpowiedzi na przynajmniej jedno z powyższych pytań, oferta Mądrych Zakupów jest dla Ciebie!
Zrób zakupy z naszą pomocą i naucz się jak wybierać dla siebie i swoich bliskich zdrowe, wartościowe produkty. Podczas zakupów podpowiemy, jakie produkty i dlaczego warto wybierać do codziennej diety, wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości oraz nauczymy omijać pułapki zastawione przez producentów żywności.

Koszt zakupów z dietetykiem: 80zł za godzinne spotkanie ( cena nie zawiera cen produktów; spotkanie może mieć charakter informacyjny, bez konieczności zakupu wskazanych przez dietetyka produktów).

Miejsce zakupów: market na terenie Poznania- do ustalenia.

Umów się na wspólne zakupy z dietetykiem i wprowadź w swoje życie dobrą zmianę!Odchudzanie dla zdrowia

Wprowadzenie zdrowej diety i unormowanie masy ciała przyczynia się do poprawy stanu zdrowia.  Ma to bezpośredni wpływ na wiele parametrów,…

więcej

Skuteczna dieta odchudzająca

Jeśli pragniesz zgubić zbędne kilogramy warto sięgnąć po pomoc dietetyka, który skomponuje smaczną dietę, pozwalającą osiągnąć Państwu wymarzoną i szczupłą…

więcej

Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę